Poistenie auta proti vandalizmu

Bývanie v paneláku v meste je pohodlné, ale je to len bývanie. Okrem pozerania televízie alebo DVD sa tu nedá nič robiť. A chodiť do práce nie je žiadna zábava, je to len spôsob zaistenia si peňazí na život. Keď teda nie sme v zamestnaní a nechceme byť zavretí v bytovke, riešením je chodiť na výlety. Nevyhnutnou výbavou je auto, ktoré potrebujeme aj na nákupy či návštevy lekárov alebo príbuzných.

Odveká voľba motoristov je, či si majú kúpiť staršie, ale väčšie auto alebo menšie, ale nové. Pri pohľade na preplnené sídliskové parkoviská je voľba jasná. Každé nové auto je poklad pre celú rodinu a preto ho aj chcú ľudia chrániť. A keď už to nie je garážou, tak aspoň nech ho ochraňuje poistenie proti krádeži auta alebo proti vandalizmu. Ideálne kombinované, pretože na sídlisku sa môže nové auto nie len „stratiť“, ale veľmi ľahko príde ku škrabancom. Nie iba od neskúsených vodičov, ale aj od závistlivých susedov. A poškodiť auto môžu aj deti. Na hranie sa majú málo miesta, lopta v lete ľahko preletí z toho kúska trávy medzi zaparkované autá. Alebo to neubrzdí malý šarvanec na bicykli, ktorý práve dostal. Skrátka auto je v ohrození po celý čas, čo stojí pred domom.

na ceste

Ale ďalšie riziká na neho čakajú mimo domova. Pri ceste za pracovnými povinnosťami či obchodom musíte zaparkovať v centrách miest. Parkoviská, aj tie podzemné, sú na tesno. Obtrieť sa o vaše auto nie je problém, stačí, že vodič nemá dostatok skúseností a odhad. A nezriedka ku škode príde aj pred hotelom, kde sa na víkendovom pobyte stretne niekoľko sviatočných vodičov. A k tomu všetkému čelné sklo ohrozujú kamienky spod kolies áut, idúcich pred vami, počas cesty domov z výletu.

Skrátka mať auto a nemať ho poistené sa môže dosť predražiť. Navštívte stránku union.sk a vyberte pre svoje auto najlepšie poistenie. Budete kľudnejšie spávať.

Značky:  , , , ,

Nechať odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.