Vianočné osvetlenie

Pomaly sa blíži čas, kedy sa takmer každé okno panelákov rozsvieti pestrými farbami blikajúcich svetielok. Pri návrate domov z práce alebo z večerných nákupov budeme pozorovať, ako sa ktoré okno farebne mení a dotvára predsviatočnú atmosféru a hodnotiť, ktoré sa nám páči najviac. V tejto virtuálnej súťaži môžete zabojovať aj vy. Stačí namontovať vaše Vianočné osvetlenie.

Pestrofarebné ozdoby majú pripomínať našu radosť z blížiacich sa Vianoc. A pretože sa dni krátia a väčšiu časť zaberá tma, prim hrá Vianočné osvetlenie. Najčastejšie zdobí balkóny a okná bytových domov. Vďaka malej veľkosti LED sú rôzne ozdoby a svetelné reťaze nie len skladné mimo sezóny, ale aj sa ľahko inštalujú. Navyše majú veľmi nízku spotrebu a vďaka elektronickému ovládaniu jedna súprava dokáže svietiť, blikať alebo vytvárať farebné prechody podľa rôznych programov.

Rovnakou technológiou sú vyrábané aj LED Vianočné stromčeky, ktoré v sebe kombinujú samotný umelý stromček aj nainštalované svietiace ozdoby. Už žiadne starosti so zamotanými káblami, stratenými ozdobami a so zdobením stromčeka na Štedrý deň. Jednoducho ho vyberiete a zapnete, po skončení Vianoc ho zase kompletný odložíte do skrine, kde počká na ďalšie sviatky.

Kto dáva predsa len prednosť klasickému rituálu ozdobovania Vianočného stromčeka na Štedrý deň, kúpi si každé sviatky na tržnici živý stromček, ozdobí ho sklenenými vianočnými guľami, zlatými alebo striebornými reťazami a rozsvieti LED Vianočné ozdoby. Oproti voskovým vianočným sviečkam nehrozí požiar, oproti žiarovkovým vianočným svetlám nehrozí jednotvárnosť. Program prelínania alebo prepínania farieb svetiel si zvolíte podľa momentálnej nálady.

Moderné LED Vianočné osvetlenie je skladné, úsporné a ľahko sa ovláda. Poskytuje množstvo farieb, množstvo farebných kombinácií a prináša mnoho radosti. Navyše je bezpečné a mimo sviatkov nezaberá veľa miesta. Vyberte si prevedenie podľa svojho vkusu a rozžiarte už tieto Vianoce svojou náladou.

Značky:  ,

Nechať odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.