Vstavané skrine

Majitelia starších panelákových bytov si iste pamätajú na nevzhľadné vstavané skrine na chodbách, ktoré mali suplovať úložný priestor a jedna taká v kuchyni sa tvárila ako špajza. Našťastie tie doby už sú preč a moderné vstavané skrine sú synonymom pre elegantné a praktické úložné priestory v ktorejkoľvek miestnosti vášho bytu.


Vstavaná skriňa dokáže dokonale využiť priestor, ktorý jej vyčleníte. Na rozdiel od klasickej skrine nemá nôžky, pod ktorými sa iba drží prach, ale priestor sa nedá využiť. Nemá unifikované rozmery, ako obyčajná skriňa, nad ktorou je tiež spústa nevyužitého priestoru. A vybudujete ju aj v podkroví, kde klasický nábytok je vrcholne nepraktický. Vstavané skrine sa prispôsobia vám, nemusíte sa vy prispôsobovať nábytku, ktorý majú vo vašej obľúbenej predajni.

Všeobecne je zaužívaný názor, že vstavané skrine sú tie od stropu po podlahu zrkadlovo presklenné posuvné dvere v spálni na uloženie bielizne a oblečenia. Áno, môže to tak byť. Ale vstavané skrine môžu vyzerať aj úplne inak. Môžu mať okrem posuvných dverí aj otváracie na pántoch, môžu na priečelí obsahovať šuplíky pre jednoduchší prístup k drobnostiam a môžu mať povrch dverí nie len zrkadlový, ak sa to v obytnej miestnosti nehodí.

Rovnako môžu vstavané skrine byť efektívnym využitím rôznych ník alebo priestorov okolo nosných pilierov alebo zkosených stien. Pretože sú robené na mieru do každého priestoru, tak sú nie len unikátne, čo do vzhľadu, ale tiež maximálne účelne využívajú daný priestor. A nemusia pôsobiť ako skriňa.

chcem skrinu

Záleží len na vás, kam vstavané skrine umiestnite. Akýkoľvek priestor v dome alebo byte môže poslúžiť ako úložné miesto. Pre ľahké rozhodovanie vám výrobca ponúka pomocníka. Online návrhár skríň môžete nájsť na týchto stránkach a s ním si vstavanú skriňu navrhnúť. Určíte si šírku aj výšku a hĺbku skrine, počet sekcií, jej interiér, druh a farbu materiálu, kovanie a všetky doplnky a „hotovú“ skriňu si môžete skontrolovať, ako bude vyzerať v izbe. Ešte skôr, ako odošlete objednávku.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup