Vagabundi z Orange

Služby mobilných operátorov sú výborný biznis. Pre operátorov určite. Ceny ich služieb sú také drahé a také výnosné, že sa im oplatí buzerovať neznámych ľudí a vnucovať im svoju vraj výhodnú ponuku. Ako to robí teraz Orange.


V sobotu popoludní som si trochu zdriemol. Mal som za sebou celkom náročný týždeň a navyše som mal pocit, že na mňa „niečo lezie“ (a priateľka to nebola), tak som sa rozhodol uľahčiť svojmu telu boj s chorobou a oddýchnuť si.

Ležal som v posteli a driemal, tuším sa mi aj nejaký sen začínal snívať, keď v tom moju siestu prerušil zvuk mobilu. Nezvyknem mávať cez víkend veľa telefonátov, tak som tušil nejaký problém, nebodaj v rodine. Vstal som z postele a šiel si pre mobil. Na displeji svietilo číslo, ktoré mi nič nehovorilo, ale aj tak som hovor prijal. Vtom sa do mňa pustil odporne nepríjemný hlas au Orange.

Už niekoľkokrát ma ten gauner z Orange vyrušil. Pár krát som hovor zrušil, pár krát som ho nechal vykecať sa do konca. A tí odkundesi neprestávajú, otravujú stále. Tentoraz to bolo z čísla 0907383984. Kašlem na ich predražené služby, kašlem na rady v ich predajni a kašlem na „kvalitu“ ich služieb. Som rád, že som sa pred rokmi (s iným číslom) zbavil ich služieb a nehodlám na tom nič meniť. Nech si svoju zoologickú záhradu strčia niekam (áno, presne tam) a neotravujú. Nemienim prispievať na ich snobský ples v opere, kde sa naparujú všetci rýchlozbohatlíci a gauneri ruka v ruka s politikmi.

A takýmto otravným spôsobom si rozhodne nového zákazníka nezískajú. Orange musia veľmi klesať tržby aj zisk, keď sa uchyľuje k takýmto praktikám. Zúfalé činy zdochýňajúceho koňa.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Značky: