články v skupine zábava

Jesenné hobby

Po skončení letných prázdnin to ani dlho netrvá a teplé dni nás opustia. To ale neznamená, že jeseň nie je pekným ročným obdobím. Len sa občas musíme lepšie obliecť, aby nám nebola zima a neprechladli sme. Pestré farby stromov v parku alebo blízkom lesíku lákajú na prechádzku. Tú si môžete spríjemniť.

Aby vás prechádzky vonku viacej bavili, stačí maličkosť. Zobrať so sebou fotoaparát. Pohľad cez hľadáčik vám ukáže úplne inú krajinu, než na akú ste zvyknutý...

Čítať ďalej

Varenie môže byť aj obľúbený koníček

V každom bežnom živote je varenie nutnosťou. Ak si neuvaríte, tak ste hladní. A dvojnásobne to platí v prípade rodín s deťmi. V tomto prípade je to priamo povinnosťou. Hladné dieťa znamená nepríjemnosti.

Čítať ďalej

Zberateľstvo pre niekoho odpad, pre iného poklad

Tento zaujímavý koníček patrí medzi najrozšírenejšie voľnočasové záľuby všade na svete. Obľúbené je zberateľstvo preto, že ho môže prevádzkovať úplne každý. Niektorí zberatelia majú k svojim zbierkam citové puto, ktoré je nezlomné. Je to ich poklad. Niekedy však toto neškodné zberateľstvo prejde v závislosť, čo môže byť veľmi nebezpečné, pretože postupne do zbierky vložíte všetky svoje financie či dokonca majetok.

Čítať ďalej

Koľko užívateľov fóra je potrebných na výmenu žiarovky?

Tento príspevok je z radu humorných. Nič v ňom nedoporučujeme, nič vám neporadíme, nezaoberáme sa v ňom bezpečnosťou bývania. Jednoducho vás chceme iba zabaviť. Ak teda máte chuť sa zasmiať, čítajte ďalej.

Čítať ďalej

AOL ruší Winamp

Takmer 15 rokov ste mohli využívať na svojom počítači s Windows na prehrávanie hudby šikovný prehrávač s názvom Winamp. Teraz tento program končí. Prečo a čo to znamená pre užívateľov?

Čítať ďalej

Sviatok čitateľov kníh

Pokiaľ stále patria klasické papierové knihy do repertoára vašej zábavy aj poučenia, zbystrite. Práve teraz prebieha v Bratislave knižný veľtrh! Môžete sa nie len stretnúť s niektorými autormi, zúčastniť sa besied, či dozvedieť sa, ako si do vášho mobilu stiahnuť aplikáciu a elektronické knihy. Klasické knihy si môžete pozrieť naživo a aj si ich kúpiť.

Čítať ďalej

Potrebujete nový fotoaparát?

fotografka

Váš starý fotoaparát doslúžil alebo si kupujete svoj prvý fotoaparát? Potom určite tápete v širokej ponuke fotoaparátov, ktoré je možné v dnešnej dobe zakúpiť. Nasledujúce riadky by vám mali poradiť s výberom fotoaparátu k vašej plnej spokojnosti.

Čítať ďalej

Doprajte deťom leto v stane

stan

Deti milujú dobrodružstvo. Mnohí dospelí už menej. A čo robiť, keď vás potomok neustále prehovára k dobrodružnej výprave spojenej so spaním v stane? Ako splniť jeho želanie, keď vaša predstava o dovolenke je úplne iná (pohodlná izba v hoteli alebo penzióne, vlastné sociálne zariadenie, o ktoré sa nebudete s nikým deliť a vybrané lahôdky až pod nos v miestnej reštaurácii).

Čítať ďalej

Chcete mať krištáľovo čistú vodu v bazéne?

bazénová chémia

Bazén má v súčasnej dobe na záhrade veľa ľudí. A nemusí sa práve jednať o veľké bazény zapustené v zemi, mnohým ľuďom stačí (alebo musí stačiť) aj menší nadzemný bazén. Ich obstarávacia cena je pomerne nízka, ale radosť z kúpania veľká. Avšak každý bazén, teda aj ten menší, vyžaduje určitú starostlivosť. Inak sa postupom času z priezračne čistej vody stane špinavá brečka, ktorá na kúpanie neláka ani tých najostrieľanejších jedincov.

Čítať ďalej

Fyzikálne a logické hry

Hoci fyzika väčšine ľudí nič nehovorí a patrí v škole medzi najmenej obľúbené predmety, sú fyzikálne logické hry veľmi obľúbenou hernou kategóriou, a to nie len medzi mladými hráčmi, ale aj medzi staršou generáciou. V dnešnom článku si predstavíme niekoľko logických hier zameraných na búranie hradov. V týchto hrách ide predovšetkým o fyziku, respektíve o to ako budovu zdemolovať s čo možno najmenším počtom bômb.

Čítať ďalej