články v skupine podnikanie

Problém s uskladňovaním vyriešia inteligentné skladové systémy

Každý z nás sa aspoň raz stretol s tým, že akonáhle niečo kúpil a chcel to uskladniť, nemal kde. Najmä skladové priestory trpia tým, že si jednoducho ich majitelia nevedia preorganizovať sklad a tým zlyháva organizácia firemných procesov. Aby ste sa vyhli zbytočným organizačným problémom v sklade, je nutné, aby ste zvážili výmenu regálového systému.

Jednoduché ovládanie a viac priestoru

Predtým, ako sa vôbec rozhodnete staré skladové regály vymeniť za nové skladové regály, zakreslite si priestory skladu a dôkladne si ich pomerajte...

Čítať ďalej

Podnikanie na internete

Nové technológie nám ponúkajú nové možnosti a je na každom z nás, ako ich dokáže využiť. Pre niekoho je internet spôsobom komunikácie s blízkymi ľuďmi v zahraničí, pre niekoho je to len iná forma zábavy a sledovania seriálov, pre iného môže byť internet nekonečnou studnicou informácií a poučenia. Rovnako tak internet môže byť miestom, kam presunúť podnikanie. Pre založenie firmy tak stačí kúsok miesta v obývačke s notebookom a s pomocou internetu už nemusíte chodiť každý deň do zamestnania.

Čítať ďalej

Podnikajte z obývačky

Rozhodnutie začať podnikať prichádza v živote z dvoch hlavných príčin. Prvou môže byť strata zamestnania a tým aj možnosť uživiť svoju rodinu. A druhým impulzom býva zistenie, že by ste vedeli poskytovať služby alebo dodávať tovar lepšie, ako to robí firma, v ktorej ste zamestnaný a kde vás v podstate brzdia v rozlete. Začať podnikať sa dá aj bez rozsiahlych investícií a veľkých budov. Stačí využiť dostupné možnosti a dôkladne naplánovať rozbeh.

Čítať ďalej