Koľko užívateľov fóra je potrebných na výmenu žiarovky?

Tento príspevok je z radu humorných. Nič v ňom nedoporučujeme, nič vám neporadíme, nezaoberáme sa v ňom bezpečnosťou bývania. Jednoducho vás chceme iba zabaviť. Ak teda máte chuť sa zasmiať, čítajte ďalej.

Koľko užívateľov fóra je potrebných na výmenu žiarovky ?
__1 Užívateľ vymení žiarovku a napíše príspevok o tom, že vymenil žiarovku.
_14 Užívateľov na to, aby napísali o podobných skúsenostiach o výmene žiarovky a o tom, ako rôzne môžu byť žiarovky vymieňané.
__7 Užívateľov na upozornenie na to, aké nebezpečné môže vymieňanie žiarovky byť.
__1 Užívateľ k tomu, aby presunul tému do sekcie „Svetlo“.
__2 Užívatelia na obhajobu toho, že téma mala byť presunuté do sekcie „Elektrické spotrebiče“.
__7 Užívateľov, aby poukázali na gramatické chyby v príspevkoch, týkajúcich sa predchádzajúcich príspevkov o výmene žiarovky.
__5 Užívateľov na flame s tými, ktorí poukazujú na gramatické chyby v predchádzajúcich príspevkoch.
__3 Užívateľa na nápravu flame ohľadom gramatiky.
__5 Užívateľov na to, aby sa dohadovali, či sa má hovoriť „žiarovka“ alebo „výbojka“.
__2 Užívatelia „priemyselní profesionáli“, ktorí budú všetkých informovať o tom, že správny termín je „svetlo“.
_15 Užívateľov tzv „vševedkov“, ktorí o sebe budú vyhlasovať, že sú aj odborníci z priemyslu a že výraz „žiarovka“ je úplne správny.
_19 Užívateľov na to, aby všetkých ostatných informovali o tom, že toto fórum nie je o žiarovkách a nech ostatní láskavo pokračujú v diskusii vo fóre o žiarovkách.
_11 Užívateľov k obrane príspevkov tohto fóra, ktorí budú hovoriť, že všetci používame žiarovky a preto sú tie príspevky vlastne relevantné.
_36 Užívateľov na diskusiu o tom, ktorá z metód výmeny žiarovky je najlepšia, kde nakúpiť najlepšie žiarovky, ktorá značka žiaroviek funguje najlepšie pre akú techniku ​​výmeny a ktorá značka žiaroviek je nejchybovějšia.
__7 Užívateľov ku vkladaniu príspevkov s odkazmi, kde môžu ostatní užívatelia vidieť rôzne druhy žiaroviek.
__4 Užívateľov, ktorí napíšu príspevky so správnymi odkazmi.
_13 Užívateľov, ktorí budú odkazovať na všetky príspevky napísané do súčasnosti, kompletne ich citovať a to vrátane všetkých hlavičiek a podpisov, a na koniec svojho príspevku pridajú „Ja tiež“.
__5 Užívateľov, ktorí budú písať skupine užívateľov, ktorá dlho nepísala, že nepíšu, pretože nemôžu oponovať ich názorom.
__4 Používatelia, ktorí budú hovoriť „A neriešilo sa tu toto pred chvíľou?“.
_13 Užívateľov, ktorí budú hovoriť „najskôr hľadaj, než sa tu budeš pýtať na niečo o žiarovkách“.
__1 Používateľ, ktorý sa spýta, ako vymeniť koleso na aute.
__1 Užívateľ, ktorý bol doteraz skrytý a bude reagovať na prapôvodný prvý príspevok, ktorý bol napísaný pred pol rokom, takže všetok ten cirkus sa bude opakovať.

 

Keďže vďaka EÚ už nemôžeme používať staré dobré žiarovky, dávam sem aktuálny obrázok drahej a poruchovej "úspornej" žiarivky

Keďže vďaka EÚ už nemôžeme používať staré dobré žiarovky, dávam sem aktuálny obrázok drahej a poruchovej „úspornej“ žiarivky


 

Pokiaľ vás zaujala otázka o výmene kolesa na aute, tak tu je pokračovanie tejto vetvy diskusie:

– To je jednoduché: Stráviť hodinku na nete a hľadať návod, ak nie je nájdený, hľadať servis v blízkosti výmeny kolesa, ak je taký servis nájdený, je treba ďalšiu hodinku hľadať kladné referencie na nete. Ak takéto nemožno nájsť, je treba na príslušných weboch zadať dopyt, ak nebude žiadna reakcia na dopyt, je potrebné vziať hever, kľúč, náhradné koleso a vykonať výmenu sám. Celý proces by nemal zabrať viac ako týždeň času 🙂

 


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Nechať odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.