Najvyšší čas myslieť na výmenu okien

Za chvíľu je tu jar a my máme pre Vás skvelú ponuku. Dajte si zatepliť Váš dom či panelák alebo vymeniť Vaše okná za plastové firmou PS BAU, s. r. o. Sme stavebná firma so zameraním na  predaj, distribúciu a montáž plastových a hliníkových systémov.

Sme na slovenskom trhu už niekoľko rokov, takže máme bohaté skúsenosti a mnoho spokojných zákazníkov, ktorí využili naše služby vo viacerých mestách v Slovenskej a Českej republike. Náš tím spoľahlivých, certifikovaných zamestnancov Vám môže zaistiť výmenu plastových okien veľmi rýchlo a bezproblémovo. Ponúkame Vám široký sortiment plastových okien od popredných výrobcov s vynikajúcimi izolačnými a zvukovo-izolačnými vlastnosťami, jednoduchou manipuláciou a dlhou životnosťou. Taktiež máme v ponuke plastové okná s viackomorovým systémom pre lepšiu izoláciu. Dokonca Vám zabezpečíme odvoz stavebného odpadu priamo od Vás.

Navštívte našu webovú stránku www.psbau.eu, kde sa dozviete viac o plastových oknách, ktoré ponúkame a môžete si prezrieť našu kompletnú ponuku, vrátane doplnkových tovarov, ktoré ponúkame. A nezabudnite využiť našu online kalkulačku, kde si všetko môžete podrobne a jednoducho pripraviť podľa vlastnej predstavy a potreby od výberu farby vonkajšieho rámu cez sieťku proti hmyzu až po vonkajšiu a vnútornú parapetu. Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte, navštívte našu stránku a kontaktujte nás.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Značky:  ,

Nechať odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.