Zakročte proti hmyzu

Zakročte proti hmyzu

Leto je čas, kedy je vonku konečne teplo a kedy môžeme vetrať. Do bytu najmä večer sa linie príjemný svieži vzduch. A s ním žiaľ aj komáre a iný hmyz. Ako sa im brániť?

Reklama vám bude tvrdiť, že si máte kúpiť elektrické odpudzovače hmyzu. Elektriky sa z nich odparuje pre hmyz nepríjemná látka. Ak máte pocit, že máte málo chémie okolo seba, kúpte si ich. Rovnako môžu pomôcť chemické postreky proti hmyzu v spreji.

Rozumnejšie je nepustiť si hmyz do bytu. A dať do okien sieťky. Sieťky proti hmyzu ponúkajú dodávatelia plastových okien pri ich výmene v bytoch. Pokiaľ máte delené okno, môžete si na takzvanú vyklápačku dať sieťku a vetrať ňou a cez druhé okno sa môžete pozerať von bez zábrany.

Sieťky proti hmyzu si môžete na okno nechať vyrobiť aj dodatočne. Na drevené okná sa skôr hodia samolepiace sieťky, respektíve sieťky prilepené na rám obojstrannou lepiacou páskou.

Na zimu sa oplatí dať sieťky proti hmyzu dole, aby na nich nezostávala voda alebo snehové vločky, ktoré by zamrznutím sieťky potrhali.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Značky:  , , , , ,