Šesť miest, kde využijete výhody mobilnej klimatizácie

Slovko „mobilná“ v sebe ukrýva nejednu výhodu. V tomto článku vám ukážeme pár dôvodov, prečo je dobré mať kúpenú aj menšiu mobilnú variantu klimatizácie, hoci možno disponujete aj klasickým systémom. Nikdy totiž neviete, kedy sa vám môže zísť


.

  1. V bežnej domácnosti. Pravdepodobne najčastejšie miesto, kde na mobilnú klimatizáciu narazíte. V našich domovoch radi využívame výhody mobility klimatizácie, alebo fakt, že sú menšie, lacnejšie a netreba kvôli nim robiť stavebné úpravy. Nuž a potom sú situácie, ako napríklad poruchy, odstávka energie, prerábanie bytu a pod. keď sa malý prenosný systém tiež zíde.
  2. Na pracovisku. V období najväčších horúčav by mal zamestnávateľ zlepšovať podmienky svojim zamestnancom. Nielen kvôli tomu, že mu to káže zákon či elementárna slušnosť, ale aj kvôli tomu, že vo veľkom teple sa zamestnanec horšie sústredí a podáva nižší výkon. Ak pracovisko nedisponuje klasickou klimatizáciou, tá mobilná príde veľmi vhod.
  3. Na chalupe. A opäť sme pri slove mobilná. To znamená, že ju ľahko zbalíte do kufra auta a vezmete ju kdekoľvek so sebou. Tak napríklad na chalupu, na prázdniny, na návštevu k menej majetným príbuzným, môžete ju požičať kamarátovi a podobne. Ak neviete čo a ako – vždy sa môžete poradiť s inými užívateľmi.
  4. kliamtizácia

  5. V historických budovách. V starých domoch s veľkou historickou a kultúrnou hodnotou je spravidla robiť také stavebné úpravy, ktoré sa nezhodujú s pôvodnou stavbou. V skratke – nemôžete kvôli nim búrať otvory do priečok a umiestňovať na ne mohutné split klimatizácie. A preto sú historické objekty, múzeá, paláca a podobne – vybavené často prenosnými spotrebičmi ako sú odvlhčovače alebo malé klimatizácie (tie kvalitné mávajú totiž aj funkciu odvlhčovania, zvlhčovania, alebo aj kúrenia – malo by to byť viacmenej samozrejmosťou).
  6. V ubytovacích zariadeniach. Hotely, motely, ubytovne, penzióny – všetky by mali mať v sklade po ruke prídavné klimatizácie. Teda, ak im ide o dobro zákazníkov a tým pádom aj o svoje podnikanie. A to môže byť hotel pokojne vybavený aj klasickým systémom, ide o to, mať niečo v rukáve.
  7. V dielni alebo garáži. Aj v lete sa pracuje, a v malých stiesnených dielničkách s maličkými okienkami to nemusí byť príjemné, niekedy to môže byť až neznesiteľné. Preto si aj k robote radi ochladíte vzduch.

Nechať odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.