Spoznajte výhody americkej hypotéky

Americká hypotéka patrí medzi úverové produkty. Ale na rozdiel od tradičnej bankovej hypotéky, kedy môžete požičané peniaze použiť iba na financovanie bývania, je americká hypotéka neúčelový pôžičkou (peniaze teda môžete použiť na čokoľvek). Obe hypotéky majú spoločné len to, že úver je zaistený nehnuteľnosťou v osobnom vlastníctve.

Vzhľadom k tomu, že je americká hypotéka istená nehnuteľnosťou v osobnom vlastníctve, je veľmi ľahko dostupná. Využiť ju teda môže každý, kto vlastní nejakú nehnuteľnosť bez ohľadu na vlastné príjmy. Je teda vhodná aj pre osoby, ktoré sú momentálne napríklad bez zamestnania či bez pravidelných príjmov. Horná hranica pôžičky tak predovšetkým závisí na odhadnej cene nehnuteľnosti.

Výhody americkej hypotéky

  • je to nebankové hypotéka určená pre široký okruh zákazníkov
  • pomocou americkej hypotéky si môžete požičať vysoké sumy – horná hranica vždy záleží na odhadnej cene založenej nehnuteľnosti
  • je neúčelová a môžete ju použiť na čokoľvek
  • nemusíte dokladať príjmy
  • rýchle vybavenie a minimum papierovania

Kde vybaviť americkú hypotéku

Americkú hypotéku ponúkajú rôzne nebankové finančné spoločnosti. Je len na vás, ktorú si vyberiete. Ale určite sa vám oplatí byť veľmi pozorný pri čítaní a podpisovaní zmlúv. Bohužiaľ je na trhu stále dosť nečestných spoločností, ktoré sa snažia klienta v núdzi ešte viac ožobráčiť. Vyberajte teda s rozmyslom poctivú spoločnosť, na ktorú zoženiete pozitívne referencie.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Značky:  , ,