Remko ponúka nový rad mobilných klimatizácií

Aké príjemné je v horúcom popoludní sa cestou z práce zastaviť v klimatizovanom supermarkete a nielen nakúpiť, ale sa aj trošku schladiť. O to horšie je vrátiť sa domov do rozpáleného bytu. Nemusí to však tak byť natrvalo. Aj bez stavebného zásahu môžete svoj byt vybaviť mobilnou klimatizáciou a spríjemniť si leto. Či už bývate v paneláku, tehlovom dome alebo akomkoľvek type budovy.

Byty a kancelárske priestory vybavené klimatizáciou dnes spoznáme ľahko. Na stene nad oknom alebo vedľa neho majú umiestnenú klimatizovanú jednotku, z ktorej hadicou na zem steká voda, v horšom prípade priamo kvapká z niekoľkých poschodí. Ale dá sa to aj inak, elegantne a ohľaduplne k okoliu. Bez nutnosti búrať alebo prerážať stenu, vŕtať do panelu a naťahovať trubky a káble.

Mobilná klimatizácia je vždy po ruke

Mobilnou klimatizačnou jednotkou nemyslíme príves za auto, na ktorom by ste klímu prevážali po meste. Jedná sa o malý elektrospotrebič, ktorý môžete podľa potreby premiestňovať z jednej miestnosti do druhej v rámci bytu. Alebo ju odviezť na chatu, ak tam chcete tráviť viac dní za sebou a stačí vám teplo počas opaľovania sa alebo chytania rýb a doma si chcete oddýchnuť v príjemnom prostredí.

Tento rok firma Remko predstavuje nové mobilné klimatizácie určené pre domácnosti, ktoré sa vyznačujú veľmi nízkou hlučnosťou a elegantne vyriešeným odvodom kondenzátu zo vzdušnej vlhkosti. Nepotrebujete nijaké vedierka, ktoré by ste museli pravidelne vylievať. Vlhkosť sa odparuje hadicou spolu s horúcim vzduchom von z miestnosti cez okno alebo balkón.

mobilna-klimatizacia-RKL-290-S-line-163

Ľahká obsluha bez zložitej inštalácie je ďalšou výhodou, ktoré vám ponúkajú mobilné klimatizácie. Podľa veľkosti objektu, v ktorom chcete pre seba a svoju rodinu zabezpečiť príjemné prostredie, si vyberiete z celého radu mobilných klimatizácií. Napríklad mobilná klimatizácia RKL 300 S-line o hmotnosti
35 kg s príkonom 1,12 kW zvládne za hodinu ochladiť až 450 m3 vzduchu. Dokonca ju môžete programovať a vrátiť sa napríklad z práce do už vychladeného bytu a oddýchnuť si po náročnom dni v práci v príjemnej atmosfére. A aby vás naozaj nič neobťažovalo, mobilná klimatizácia je vybavená diaľkovým ovládaním.

Takže keď sa vás leto opýta, čo ste robili na jar, odpovedzte: Kúpil som si mobilnú klimatizáciu do svojho bytu.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Nechať odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.