Fyzikálne a logické hry

Hoci fyzika väčšine ľudí nič nehovorí a patrí v škole medzi najmenej obľúbené predmety, sú fyzikálne logické hry veľmi obľúbenou hernou kategóriou, a to nie len medzi mladými hráčmi, ale aj medzi staršou generáciou. V dnešnom článku si predstavíme niekoľko logických hier zameraných na búranie hradov. V týchto hrách ide predovšetkým o fyziku, respektíve o to ako budovu zdemolovať s čo možno najmenším počtom bômb.

Medieval Smash

V tejto hre na vás čaká niekoľko desiatok rôznych úrovní, v ktorých musíte zbúrať hrad tak, aby ste zabili všetkých vojakov s výnimkou tých, nad ktorými je výkričník. Nie je to tak jednoduché, pretože niekedy sa vojaci nachádza naozaj v tesnej blízkosti a budete musieť veľa premýšľať predtým než ranu vypálite.

Castle Smasher

Logické hry zamerané na búranie hradu sú väčšinou dosť ťažké na hranie. Výnimkou nie je ani Castle Smasher, kde musíte zbúrať hrad s pomocou obmedzeného počtu delových gúľ. Snažte sa využiť moment prekvapenia a strieľať do miest, kde spôsobíte najväčšie škody.

Crush the Castle

Aj v tejto hre musíte zlikvidovať nepriateľov na hrade tak, aby prežili označení mužíčkovia, zatiaľ čo tých neoznačených môžete poslať do pekiel. Dôležité je mieriť presne a hlavne strieľať na správne miesta tak, aby sa hrad rozpadol presne tak ako potrebujeme.

Orcs Attack

Orkovia boli odjakživa vďačným námetom nielen pre herných vývojárov, ale aj pre filmárov alebo spisovateľov. Nie je teda divu, že aj logické hry si občas za námet berú tieto postavy. V tomto prípade musíte zničiť nepriateľský hrad delovými guľami, ostatne ako vo všetkých vyššie uvedených hrách. Táto hra možno trochu viac vyniká parádnou grafikou a temnou hudbou, čo ocenia najmä tí, ktorí sa u hrania radi trochu boja.

Logické hry s fyzikálnou tematikou sú veľmi obľúbené. Dnes sme si predstavili jednu menšiu skupinku hier, v ktorej ide o búranie hradov. Nabudúce si povieme niečo o iných logických hrách.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Značky:  ,