Doprajte deťom leto v stane

stan

Deti milujú dobrodružstvo. Mnohí dospelí už menej. A čo robiť, keď vás potomok neustále prehovára k dobrodružnej výprave spojenej so spaním v stane? Ako splniť jeho želanie, keď vaša predstava o dovolenke je úplne iná (pohodlná izba v hoteli alebo penzióne, vlastné sociálne zariadenie, o ktoré sa nebudete s nikým deliť a vybrané lahôdky až pod nos v miestnej reštaurácii).

Riešení je hneď niekoľko. Môžete deti šupnúť k dobrému strýkovi, ktorý má pre také dobrodružstvá pochopenie. Občas sa nájdu aj dedovia alebo babičky, ktorí radi zaspomínajú na mladé roky a spanie pod stanom je pre nich príjemné spestrenie všedných dní. Ak máte deti väčšie, môžete im stan postaviť na záhrade s tým, že v ňom môžu spať sami. Väčšinou túto možnosť uvítajú s veľkým nadšením. Ale keď zlyhá úplne všetko a naliehanie vášho dieťatka sa už nedá vydržať, nezostáva vám nič iné ako sa obrniť trpezlivosťou, natrieť repelentom proti komárom a vyraziť. Pre začiatok bude vám asi bohato stačiť spať v stane jednu či dve noci. Ale kto vie, možno tomuto dobrodružstvu tiež prídete na chuť a do štvorhviezdičkového hotela vás už nikto nikdy nedostane.

Trochu iné stany

Existujú aj iné stany, ktoré sú skôr ako pre spanie určené deťom na hranie. Ale aj v týchto stanoch zažijú hlavne tie menšie deti veľa zábavy a dobrodružstva. Stany môžu mať tvar rôznych hradov alebo dopravných prostriedkov. Dievčatkám zaiste urobí radosť stan zámok, ktorý vyzerá ako naozajstný zámok s rozprávky. A hranie na princeznú môže začať. Pre chlapcov je vhodnejšie skôr stan hrad, ktorý im umožní hrať sa na statočné rytiera. Všetky detské stany majú veľa výhod – podporujú detskú fantáziu (ani nebudete veriť, koľko rôznych hier si dokážu deti vymyslieť a čím všetkým sa ich stan môže stať), idú ľahko postaviť, použiť ich môžete doma aj vonku (pri použití vonku ale pamätajte na to , že tieto stany nie sú nepremokavé a vďaka tomu, že sú ľahké, ich môže odfúknuť väčší vietor). Deti milujú budovaní svojich brlohov, kam si môžu zaliezť a hrať sa. Detské stany im splní všetky ich priania.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Značky:  , , , ,