Máte suchý vzduch?

Uprostred zimy často trpíme na choroby dýchacích ciest. Ľudia to pripisujú sychravému počasiu vonku, zime a málo teplému oblečeniu. No pravda môže byť aj taká, že náchylnosť na chorobu získame doma. V teplom vykúrenom byte máme suchý vzduch, ktorý poškodzuje sliznice nosa a úst a tie potom oslabené málo bránia náš organizmus pred respiračnými chorobami. Ako to zmeniť?

Byty a kancelárie sú najčastejšie vykurované pomocou radiátorov. Do nich privádzaná horúca voda zohrieva povrch vykurovacích telies, od ktorých sa zohrieva vzduch v miestnosti a prúdi smerom hore. Aby sme dosiahli tepelnú pohodu, musia byť radiátory výrazne teplejšie, ako okolitý vzduch. A ak pri kúrení zabúdame občas dôkladne vyvetrať, tak vzduch v miestnosti sa vysušuje. Preto ľahko prijíma vzdušnú vlhkosť, ktorú uvoľňujeme pri dýchaní a rozprávaní.

Riešením je doplniť vlhkosť do ovzdušia, napríklad pomocou zvlhčovačov vzduchu. Najjednoduchším je typ Orion do menších priestorov. Nenáročný na obsluhu, s antibakteriálnym filtrom.

Orion

Pre náročnejších užívateľov je určený zvlhčovač vzduchu Airbi Airwasher, ocenia ho najmä rodiny s deťmi, pretože vzduch nie len zvlhčuje, ale aj filtruje. Obsahuje antibakteriálny filter a merač aktuálnej vlhkosti vzduchu, ktorý súčasne umožňuje aicky udržiavať optimálnu hladinu na úrovni 50%. Nízka hlučnosť a nízke prevádzkové náklady na elektrinu aj filtre potešia nejednu rodinu. Je vhodný do priestorov o veľkosti cca 110 m3.

airbi_airwasher

Ak uvažujete o väčšom štvorizbovom byte alebo chcete spríjemniť prácu v kancelárskom priestore, zvoľte väčší typ Airbi MAXIMUM, ktorý zvláda až 200 m3 priestoru zvlhčovať v aickom režime spolu s čistením vzduchu v miestnosti. Pomocou 38 diskov je voda rozkladaná na najmenšie častice a rozptýlená do ovzdušia. Nemusíte sa obávať usadzovania minerálov z vody na nábytku a zariadení. A vstavaný ionizátor sa postará o likvidáciu vírusov, ktoré by mohli vo vzduchu šíriť choroby.

airbi-maximum

Ale nie len v zime využijete zvlhčovače. Nezabúdajte, že aj klimatizácia pustená v letných horúčavách odstraňuje vlhkosť zo vzduchu, ktorý dýchame a preto bude váš nový zvlhčovač užitočný nie len v zime počas kúrenia, ale aj v letných horúčavách. Pomáha vám udržať vaše telo zdravé.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Nechať odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.