Zvlhčenie vzduchu

V zime počas vykurovacej sezóny ľudia úplne bežne zvlhčujú suchý vzduch vo svojich bytoch, vykúrených radiátormi. Nemali by ste na to zabúdať ani v letných horúčavách, kedy naše príbytky vykuruje Slnko. A vysušuje klimatizácia.


Pokiaľ nemáte interiérovú fontánku alebo iný zvlhčovač vzduchu, nezabúdajte na dostatočný prísun vody do tela. Pite pravidelne po malých dúškoch. Predídete tak únave, bolestiam hlavy ale aj vysušovaniu pleti 😉 a ušetríte za krémy.

V zimných mesiacoch mnoho ľudí dáva mokrý uterák na radiátor, aby tak zvýšili vlhkosť v byte. Rovnaký postup môžete aplikovať aj v letných horúčavách, pretože je potrebné riešiť rovnaký problém – nízku vlhkosť vzduchu vplyvom jeho vysokej teploty. Mokrý uterák alebo vechtík však umiestnite na také miesto, kde k nemu má prístup vzduch, aby sa voda z neho odparila do vzduchu. Inak by mohol zatuchnúť a zapáchať.

Spolu s tienením okien na slnečnej strane tak môžete výrazne zlepšiť klímu v miestnostiach a lepšie zvládnuť tropické dni v práci alebo doma.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup