Vyznáte se v parfémoch?

parfum

Ak už našli obchod, ktorý vám ponúka výborné služby, kvalitný tovar a výhodné ceny, začnete si z ponuky vyberať to pravé pre vás alebo vašich blízkych. A pretože nie je úplne ľahké vybrať parfum, prinášame vám niekoľko informácií, ktoré by váš výber mohli uľahčiť.

  1. Rozdiel medzi parfumom, toaletnou vodou a kolínskou vodou – rozdiel je v množstve vonnej kompozície, ktorú daný výrobok obsahuje. Parfumy obsahujú 15 až 30% kompozície v koncentrovanom liehu, toaletná voda (Eau de toilette) obsahuje 4 až 8% kompozície v koncentrovanom liehu, parfumované vody (Eau de parfum) obsahujú 8 až 15% kompozície v koncentrovanom liehu. Kolínske vody (Eau de cologne) obsahujú 3 až 5% kompozície v zriedenom (sedemdesiat percentnom) liehu.


  2. Kedy, ako a ktorý parfum používať – parfum používajte len pre výnimočné alebo slávnostné príležitosti. Pre denné „nosenie“ používajte ľahké toaletné alebo kolínske vody. Vyhnite sa používaniu viac rôznych vôní. Výsledný dojem by mohol byť viac než zlý. Čo sa týka aplikácie vôňa – ak použijete silne koncentrovaný parfum, stačí naozaj len kvapka za ušnicu. Všeobecne sa parfém nanáša tam, kde je pod pokožkou najviac krvných vlásočníc a kde je pokožka najteplejšia. Vďaka tomu sa môže vôňa parfému plne rozvinúť. Je to teda napríklad lakťová jamku, podkolenia jamka, za ušnicou, ale tiež do vlasov tesne nad pokožku hlavy. Parfém nikdy nenanášajte na biele a svetlé oblečenie.


  3. Ako vybrať správnu vôňu – riaďte sa hlavne vlastným vkusom. Na leto voľte svieže kvetinové alebo citrusové vône a ich rôzne kombinácie, na chladnejšie obdobie roka sú vhodné aj ťažšie balzamické alebo orientálne typy vôní. Ak vyberáte parfum ako darček pre svojich blízkych, najprv zapátrajte, aký typ vône je im príjemný. Každému vonia niečo iné a preto by sa vám nemuselo vyplatiť kupovať darček len podľa svojho vkusu.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Značky:  ,