Chcete zvýšiť výkon motora vášho auta? Skúste chiptuning!

Pripadá vám, že u vášho automobilu nie je využitý výkon motora na 100%? Priali by ste si zvýšiť výkon motora a vďaka tomu mať automobil, s ktorým budete bezpečnejšie predbiehať či zvládať iné krízové ​​situácie? Alebo je vašim snom rýchla adrenalínová jazda, ktorú vám váš automobil v súčasnej dobe nie je schopný ponúknuť? Na tieto všetky problémy existuje jednoduché riešenie – chiptuning.

Čo je chiptuning

Slovo chiptuning je zložené z dvoch anglických slovíčok: chip = integrovaný obvod, ktorý má schopnosť veľmi rýchlo spracovať (uchovať) informácie a tuning = zvýšenie výkonu. Ako chiptuning možno označiť použitie zmenených sériových dát do pamäti riadiacej jednotky motora.

V súčasnej dobe je takmer väčšina automobilov vyrábaná sériovo. Tieto sériovo vyrábané vozidlá musia obstáť v rôznych podmienkach takmer všade na Zemi. Preto sú automobily vybavené motormi, ktoré majú pomerne veľkú výkonovú rezervu – uvádza sa, že výkon motora je využívaný len z 60% jeho konštrukčných možností. Pre bežné využitie automobilu v Európe (žiadne extrémne počasie alebo prírodné podmienky) je výhodné túto rezervu využiť a zvýšiť tak výkon motora. K tomu slúži práve chiptuning – umožní vám zvýšiť výkon motora až o 35% a znížiť spotrebu paliva až o 15%.

Pre koho je chiptuning určený

Dá sa povedať, že pre všetkých, ktorí chcú zo svojho automobilu získať viac. Chiptuning možno vykonať na autách najrôznejších značiek, môžete si ho dopriať u auta úplne nového aj ojazdeného a využiť ho môžu aj majitelia nákladných a úžitkových vozidiel. Najviac je žiadaný chiptuning Škoda, ale ani majitelia ostatných značiek sa tomuto vylepšeniu nebránia.

Využite služby profesionálov

Rozhodne by nebolo rozumné nechať zasahovať do riadiacej jednotky motora hocikoho. Ak sa pre chiptuning rozhodnete, určite si vyberte profesionálnu firmu, ktorá vám poskytne záruku na svoju prácu, nadchne vás osobným prístupom ku každému zákazníkovi (príkladom môže byť úpravy v mieste vášho bydliska – vy teda nemusíte nikam jazdiť, firma príde za vami) a ponúkne vám skúšobnú jazdu po modifikácii softvéru ešte pred zaplatením.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Značky:  , ,