Chudnutie a móda

K najčastejším témam ženských rozhovorov nepochybne patrí chudnutie a móda. Obe spolu úzko súvisia a obe majú jediný cieľ. Urobiť ženy ešte krajšie. Či kvôli svojmu pocitu, či v súboji s konkurenciou alebo pre mužov, nechám na zváženie každej čitateľky. Nám mužom sa však krásne ženy páčia a pohľad na ne pohladí na duši. Ako sa hovorí, cudzia žena poteší oko a vlastné srdce. Takže je aj v našom záujme, aby naša vlastná žena bola krásna a pohľadná.


V našom kultúrnom prostredí je vžitá predstava ideálu ženskej krásy spojená so štíhlosťou. Môžeme sa prieť, či je to ženský nápad, alebo pochádza od módnych návrhárov a či ich k tomu viedla úspora materiálu na modely alebo iné dôvody, ale davové šialenstvo v mene štíhlosti vedie až k abnormálne postave. Krása ide v prvom rade ruka v ruke so zdravím, tela aj duše. Len zdravá a spokojná žena sa usmieva a žiari krásou. No a ak z nejakého dôvodu, často je to zvaľované na vek, pribudnú nejaké kilogramy na bokoch navyše, prichádza na rad redukcia hmotnosti a objemu, onen postrach mnohých žien, chudnutie. Inšpiráciu ako na to, nájdete všade. Len nezabudnite, že ide predovšetkým o vaše zdravie, takže k tomu tak aj pristupujte. Pozvoľna, pomaly, trpezlivo.

stihlost

Častou motiváciou k chudnutiu je práve móda. Či skôr možnosť obliecť si na seba vysnívané módne šaty. Magazíny nám ponúkajú nespočetné množstvo obrázkov, ako by to všetko mohlo vyzerať. Možno stačí len otvoriť šatník a ihneď viete, ako žiarili očká tomu vášmu, keď vás prvýkrát uvidel práve v tých šatách, ktoré teraz na seba už neoblečiete.

Pri tom všetkom chudnutí ale nezabúdajte, že nadváha je viac zdravotný ako estetický problém, rovnako tak je zdravotný problém náhle a nekontrolované chudnutie. To si vyžaduje trpezlivosť a cieľavedomosť a na konci toho všetkého snaženia, sprevádzaného zmenou životných návykov i jedálnička bude nielen krásna postava a móda na vás ako zo žurnálu, ale predovšetkým váš dobrý pocit, zdravé telo i duša, korunované nádhernou pleťou. A rozžiarené oči vášho partnera.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Značky:  , ,

Nechať odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.