Omšelej kúpeľni môžete ľahko vrátiť jej pôvodný majestát

Svetoznáme umakartové jadrá dnes našťastie nie sú samozrejmou súčasťou kúpeľní na Slovensku. Avšak aj murované kúpeľne postupne chátrajú, a mnohé z nich by tak mali byt oblečené do nového hávu. Nemusí ísť pritom o kompletnú rekonštrukciu. Väčšinou stačí nahradiť jeden alebo dva kúpeľňové diely. Nahrádzajú sa napríklad kúpeľňové zrkadlá, zastarané vodovodné batérie a prekonaná sanitárna keramika.

Súčasná sanitárna keramika s modernými súčasťami

V mnohých kúpeľniach tvorí základ vaňa a umývadlo. Ale aj WC a bidet sa stávajú stále obľúbenejšími časťami kúpeľní. Opotrebovaná sanitárna keramika nevyzerá tak hrozne ako iné zašlé kúpeľňové diely, ale aj umývadla by mali byť raz vymenené. Ak si prajete zachovať novodobý trend svojej kúpeľne, mala by byť moderná tiež sanitárna keramika a ďalšie kúpeľňové diely.

vana

Vymeňte svoje zájdené kúpeľňové zrkadlá

Náklady na kúpeľňové zrkadlá nebývajú nijako vysoké. Pritom kúpeľňové zrkadlá sú podstatným prvkom mnohých kúpeľní. Vyleštené zrkadlo dokáže preslniť každý prebudený deň, alebo ho aspoň nezamračí. Ak sa pozeráme ráno do nemoderného, zašlého, navyše do naprasklého zrkadla, náladu nám to rozhodne nepozdvihne bez ohľadu na to, na koho sme sa v zrkadle pozreli.

Kúpte si nové vodovodné batérie

Ak hovoríme o sortimente, vodovodné batérie by museli zvíťaziť. Pri výbere vodovodnej batérie si preto zvolíte presne tú, ktorá perfektne zapadne do vašej kúpeľne a navyše sa vám bude páčiť. Dbajte o fakt, že nová vodovodná batéria vie perfektne vyzdvihnúť umývadlo alebo vaňu žiariace čistotou, ale môže byť dôležitým negatívnym faktorom pre výsledný dojem.

Kde sa dajú lacno kúpiť diely do kúpeľne?

Cez internet si dnes môžete kúpiť aj vybavenie do kúpeľne. V to že ste nedúfali? Prehľadný systém radenia stránok internetového obchodu a triedenie ponúkaných výrobkov zaručuje, že veľmi rýchlo narazíte práve na to, čo potrebujete.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Značky:  , , ,

Nechať odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.