Recenzia portálu TestKvality.eu

Máte pocit, že vaša súčasná práčka už hučí trochu viac, ako keď bola nová? Zdá sa vám, že mraznička mrazí slabšie, ako za nova? Že ani ten vysávač už nie, čo býval a hodil by sa nový holiaci strojček? Len ako si v širokej ponuke značiek a veľkostí vybrať ten najlepší domáci spotrebič a nekúpiť zbytočne silný ale ani nedostačujúci? A bude sa ľahko používať? Nemá nejaký háčik? Pomôžu vám prehľadné testy kvality produktov do domácnosti.

Na slovenskej stránke nájdete Testy Kvality spotrebičov do domácnosti, vychádzajúce z mnohých spotrebiteľských testov a hodnotení zahraničných spoločností, doplnené o skúsenosti bežných používateľov. Prehľadne rozdelené do kategórií podľa druhu použitia, doplnené o popis základných vlastností, ktoré majú najlepšie výrobky spĺňať.

Ako laik, ktorý prvý raz kupuje napríklad odšťavovač, nemusíte vedieť, čo všetko musí spĺňať kvalitný výrobok, aby vám dobre slúžil. Keď si ale pozriete test odšťavovačov, nájdete nie len prehľad najkvalitnejších výrobkov a ich technické parametre i vyobrazenie. Stránka ponúka aj základné otázky, ktoré si treba zodpovedať pred rozhodnutím, ktorý typ odšťavovača bude slúžiť vašej rodine. Nemenej zaujímavá je možnosť pridať vlastný komentár k testu a prispieť tak k hodnoteniu výrobkov alebo doplniť vlastný poznatok. Pomôžete tak ďalším spotrebiteľom, tak ako vám môže pomôcť správne sa pred nákupom rozhodnúť zasvätený komentár iného návštevníka stránky.

zehlenie

Ušetriť čas v predajniach pri výbere žehličky, to je úloha sekcie pre test žehličiek. V predajni by vám predavač vychválil tú žehličku, ktorú chce predať alebo o ktorej si myslí, že sa vám páči, hoci ju nikdy nemusel mať v ruke a doma ju nepoužíva ani on, ani jeho manželka. Keď ale beriete do úvahy testy a k nim skúsenosti používateľov, urobíte si úplne iný obraz o výrobku. A to je presne cieľom stránky TestyKvality.eu. Pomôcť vám vybrať spotrebič na základe reálneho používania, ne len popisu technických parametrov výrobcu.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Značky:  ,

Nechať odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.