3 tipy ako zvoliť kúpeľňový nábytok do malej kúpeľne

Nech už je kúpeľňa akýchkoľvek rozmerov, vyžaduje si špecifický prístup pri výbere kúpeľňového nábytku. Vhodne zvolený kúpeľňový nábytok dokáže premeniť aj miniatúrnu kúpeľňu na vzdušný priestor bez obmedzení, v ktorom môžete zhlboka a voľne dýchať.

1. Voľte závesné skrinky do kúpeľne
Skrinky zavesené na stenu uľahčujú udržiavanie čistoty, a ich umiestnením na stenu získate tiež odkrytú podlahu, ktorá opticky zväčší priestor vašej kúpeľne.

V prípade obmedzeného priestoru voľte kúpeľňové skrinky orientované na výšku, čím využijete maximálnu plochu, ktorú ponúkajú steny. Závesné skrinky s posuvným otváraním dvierok šetria priestor, ktorý konštruktéri využili v ich hlbšom vyhotovení.

2. Využite miesto pod umývadlom a nad práčkou

Do úložného priestoru pod umývadlom sa pohodlne zmestí skrinka, ktorá pohltí všetky bežné hygienické potreby, a zmestia sa do nej aj rôzne nevyhnutné drobnosti, ktoré tak budú stále po ruke. Aj v tomto prípade vyberajte závesné skrinky, ktoré okrem jednoduchej údržby kúpeľne zabezpečia aj jej celkové zväčšenie.

Umiestnením otvorených políc nad práčku využijete ďalší voľný priestor vo svoj prospech.

3.) Využite potenciál kúpeľňových rohov

Rohová vaňa či sprchový kút sú v súčasnosti úplnou samozrejmosťou. Avšak do nevyužitého priestoru kútov menšej kúpeľne môžete umiestniť aj rohové umývadlo. To si v prípade takéhoto umiestnenia môžete zaobstarať aj v objemnejších rozmeroch.

rohova vana

Špeciálne tvarovaná rohová toaleta dokáže taktiež ušetriť nezanedbateľné centimetre, ktoré sa hlavne v malej kúpeľni starostlivo počítajú. Umiestnenie toalety smerom do stredu kúpeľne umožní neobmedzený a pohodlný prístup.

Pomocou týchto tipov dokážete aj tie najmenšie priestory svojej kúpeľne premeniť na miesto, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a maximálne uvoľnene. Z alternatív, vďaka ktorým budete nazývať aj svoje útulné priestory – kúpeľňa snov, si vyberie určite každý z vás.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Nechať odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.