Hľadáte vhodné kuchynské doplnky do vašej domácnosti?

Ak áno, tento článok môže byť pre vás to pravé orechové. Dozviete sa totiž o vhodných doplnkoch, ktoré by mohli vašu kuchyňu skrášliť.

Kvalitné nože Tescoma

Prvým takým produktom sú nože. Nože Tescoma oplývajú kvalitnou nehrdzavejúcou oceľou a ergonomickou rukoväťou. Ich odolný plast môžete umyť dokonca aj vo vašej umývačke riadu. Na Tescomy nájdete rôzne nože – od steakových až po nože na syr, veľkým plusom je rôznorodosť značiek. V ponuke sú nože Sonic, Presto alebo Cosmo, je len na vás, ktorý druh sa vám bude páčiť.

Japonské nože PRESTO

Ďalším druhom nožov, ktoré by mohli pasovať do vašej kuchyne sú japonské nože. Tie zjednodušujú porcovanie a krájanie všetkých druhov potravín najmä vďaka svojej ľahkosti, taktiež sú vhodné na rýchle použitie. Tieto nože sú obojstranne vertikálne vrúbkované, to má za úlohu zabezpečiť, aby sa zvyšky pokrmov nezachytávali na čepeli. Navyše svojimi funkciami výrazne uľahčujú plátkovanie potravín. Tieto japonské nože sú vyrobené z nehrdzavejúcej prvotriednej ocele a odolné plastu.

tescoma_sk

 

Hrnčeky a šálky Crema, Allergo a Yasmin

Vhodným doplnkom vašej domácnosti (kuchyne) môžu byť aj kvalitné a pohľadné šálky a hrnčeky. Určite vás už nebavia tie staré hrnčeky a vravíte si, že by to chcelo zmenu. Jednoducho prejsť na niečo modernejšie. Práve takú možnosť ponúkajú hrnčeky zo širokého výberu sortimentu, k dispozícií sú produkty značiek ako Crema, Allegro alebo Yasmin. Tieto hrnčeku vám svojim moderným tvarom ozdobia kuchyňu a takisto aj spríjemnia zážitok z pitia nápojov. A to vďaka uchopeniu, o ktoré sa postará pohodlné uško. Hrnčeky ďalej majú jednoduché línie a sú vhodné nielen na servírovanie kávy alebo čaju. Práve vďaka hrnčekom od Tescomy si môžete byť istý, že všetky vaše hrnčeky budú jednotné a zároveň kvalitné.

tescoma_sk
 

Značky:  ,

Nechať odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.