Last minute zájazdy – dovolenka na poslednú chvíľu

Prázdniny už sa prehupli do svojej druhej polovice a slniečka sme si zatiaľ neužili. Preto možno čím ďalej viac ľudí plánuje ešte na poslednú chvíľu dovolenku pri mori, aj keď ich plán bol pre tohtoročné leto iný.

Skrátka a dobre slniečko nás nabíja energiou, ktorú budeme v skorých chmúrnych jesenných dňoch naozaj potrebovať. A keď sa slniečku nechce vyliezať, musíme sa za ním vypraviť viac na juh.

Sú last minute zájazdy naozaj tak výhodné?

Last minute zájazdy, alebo ak chcete zájazdy na poslednú chvíľu, sú zájazdy s dobou do odjazdu kratšou ako dva mesiace, najčastejšie to bývajú jeden až dva týždne. Vďaka tomu môže predajca ponúknuť zákazníkom oveľa nižšiu cenu, pretože nenaplnená kapacita je pre neho stratová ďaleko viac. Dovolenka na poslednú chvíľu je teda výbornou voľbou, ak vám vaše pôvodné plány čokoľvek prekazilo. A nemusia to byť len rozmary počasia.

Rozišiel sa s vami partner tesne pred plánovanou spoločnou dovolenku? Nevešajte hlavu a neprepadajte smútku. Tohtoročnú dovolenku máte právo si užiť – poobzerajte sa po peknom zájazde na poslednú chvíľu a vyrazte. Prídete na iné myšlienky, oddýchnete si fyzicky aj psychicky a späť domov sa vrátite ako vyrovnaný človek pripravený na bežné starosti všedných dní.

Alebo vaše pubertálne deti vzdorujú a i keď jazdíte každoročne do chatky na svoje obľúbené miestečko, tento rok to odmietajú? Nechajte deti doma, nech si prázdniny užijú podľa svojho a vyrazte s manželom (manželkou) na krásnu dovolenku k moru. Pri kúpe zájazdu na poslednú chvíľu a len pre dvoch vás taká cesta ani finančne nezruinuje a vy si užijete krásny týždeň (alebo dva) ako pri vašich medových týždňoch. A možno budú deti budúci rok žobroniť, aby ste ich vzali so sebou.

Stať sa môže pred plánovanou dovolenku naozaj čokoľvek a dôležité je sa k neočakávanej situácii postaviť čelom a snažiť sa ju rýchlo vyriešiť. Zájazdy na poslednú chvíľu vám umožnia stráviť peknú dovolenku, ktorú ste si v podstate neplánovali, ale ktorú máte právo si užiť. Každý človek by mal aspoň na jeden týždeň v roku vypnúť, odpútať sa od pracovných povinností a odpočívať. Jedine tak je možné odolávať stresu, ktorý na nás pôsobí vo všedných dňoch. Peknú a ničím nerušenú dovolenku!


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Značky:  , ,