Nové vráta do garáže

Stavba nového domu je náročná. Vyžaduje hŕbu našej energie a niekedy už chceme bývať a ešte nie je všetko hotové. Keď však už rodina je kompletne presťahovaná do nového, izby sú zariadené nábytkom, deti chodia do novej školy, už poznáte skoro všetkých susedov, je čas dokončiť aj garáže pre vaše autá. To znamená vybrať správneho dodávateľa tiež pre garážové brány. Obľúbené sú sekčné garážové brány. Povieme vám prečo.

Garážové vráta používate každý deň. Chcete, aby sa s nimi ľahko manipulovalo, aby nezaberali veľa miesta a aby bezpečne chránili vaše auto nielen pred zlodejmi, ale aj pred zimou. A aby zvonku aj dobre vyzerali, ale neboli rovnaká ako ostatné garáže v ulici. Presne to spĺňajú garážové vráta sekčné dodávaná v piatich dekoroch dreva alebo siedmich základných farebných odtieňoch. K dispozícii sú samozrejme za príplatok aj v ďalších. Premyslená izolácie jednotlivých panelov aj ich spojov a utesnenie v rámu zaistí minimálny úniky tepla z garáže v zime a zamedzí premŕzaniu ktorejkoľvek časti brány.

brana

Osadiť rolovacie brány do hotovej garáže dokážete aj sami, ale ak nie ste zručný kutil a práca s náradím vás nebaví, montáž vykoná dodávateľ brán. Spoľahlivosť a profesionalita práce je overená mnohými rokmi pôsobenia na trhu. Okrem garážových brán dodávajú aj priemyselné brány, ktoré musia zvládať náročnejšiu každodennú prevádzku. Výrobné zariadenia a skúsenosti z produkcie zaručujú vysokú kvalitu celého sortimentu.

Pre uľahčenie každodennej manipulácie s garážovými bránami odporúčame spolu s nimi objednať a inštalovať aj elektrický pohon a pre vaše pohodlie aj diaľkové ovládanie brán. Oceníte ich nielen každý deň pri jazde do práce a odvozu detí do školy, ale hlavne v nepriaznivom počasí, pretože na ovládanie brán nemusíte vystúpiť z auta.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Značky:  , ,

Nechať odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.