Tapety v hoteloch

Sú ľudia, ktorí „pendlujú“ len medzi svojím zamestnaním a svojím bytom, ale mnoho ľudí využíva svoj voľný čas na cestovanie a poznávanie kultúrnej a historickej minulosti svojej krajiny. Alebo pracujú ako obchodní cestujúci. Cestovanie je ich chlebíčkom a nocovanie v hoteloch súčasťou ich života. Jedni aj druhí si všímajú okrem úrovne služieb aj to, ako vyzerajú chodby a izby hotela, kde sa na noc uchýlia.


A mnohé ubytovacie zariadenia vyzerajú, že ich hotelové tapety by mohli veľa rozprávať. V snahe ušetriť ich majitelia pri rekonštrukciách siahli po bežných materiáloch využívaných v domácnostiach, kde si každý majiteľ predsa len dáva pozor na svoj vlastný majetok a bývanie. Žiaľ v hoteloch, kde sa ľudia zdržiavajú len pár dní či skôr pár nocí, lebo deň trávia turistikou alebo prácou, je to úplne inak.

Tapety do hotela

Preto výrobcovia pripravili do takýchto veľmi zaťažených priestorov špeciálne hotelové tapety znášajúce všetky vplyvy prostredia aj ľudí a umožňujúce ľahkú udržiavateľnosť. Lebo čo si budeme navrávať, nejaká nečistota sa vždy vyskytne, ale dôležité je mať možnosť dať všetko rýchlo do poriadku. Výrobcovia to riešia napríklad zosilnením spodnej strany tapety do hotela bavlnou, čím sa stáva tapeta nárazuvzdornou. Takže nejaký ten búchanec od kufrov, ktoré vláči za sebou unavený hosť chodbou, im neublížia tak, ako by sa to stalo obyčajnej bytovej tapete.

Antibaktériálne vlastnosti a odolnosť voči vode pri umývaní sú ďalšou charakteristickou črtou pre tapety do hotela alebo penziónu. Mimo zosilnených papierových tapiet sú na trhu aj textilné štruktúrované hotelové tapety alebo luxusné a veľmi odolné vinylové tapety v rôznych farebných škálach.

Okrem hotelov a kongresových priestorov sú veľmi vhodné aj do administratívnych budov, zasadacích miestností a dokonca sa využívajú aj v spoločných priestoroch bytových domov, kde je podobne vysoká frekvencia pohybu ľudí. Svoje uplatnenie našli aj v zdravotníckych zariadeniach, kde je zvlášť hygiena veľmi dôležitá. Požiarna odolnosť hotelových tapiet je zárukou ich bezpečného používania aj vo vašej nehnuteľnosti.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Nechať odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.