Ubytovanie Český Krumlov

Južné Čechy sú zaujímavým miestom pre dovolenku alebo kratšie výlety. Návštevníkom ponúkajú krásnu prírodu aj historické mestá a tak si tu prídu na svoje milovníci turistiky i mestských pamiatok. Kto dáva prednosť histórii, ten pozná perlu južných Čiech Český Krumlov. Ak ste ešte toto krásne mesto nenavštívili, využite nadchádzajúce letné dni.

Ak nebývate práve neďaleko alebo plánujete dlhší pobyt, najprv si musíte zaistiť ubytovanie v Českom Krumlove, najlepšie pár minút od historického centra mesta. Mnoho penziónov sú rekonštruované historické domy priamo v centre, takže história na vás bude dýchať nielen vo dne. Pohodlné ubytovanie často dopĺňajú raňajky v cene, takže ráno vyrazíte obdivovať krásy mesta bez starostí.

Zámocké barokové divadlo zaujme nielen milovníkov divadelných predstavení, obdivovateľov prírody potešia ostré meandre Vltavy, pretekajúcej Českým Krumlovom. Prechádzky stredovekými uličkami nás vrátia o pár storočí späť a spoznáme, ako žili naši predkovia.

Aj pre výlety do okolitej krajiny je ubytovanie v Českom Krumlove dobrým východiskovým miestom. Neďaleko je priehrada Lipno, začína tu Šumava, na skok sú Novohradské Hory. A keď z nejakého dôvodu zatúžite po ruchu veľkého mesta, České Budějovice, metropola južných Čiech, nie sú ďaleko. To je výhodné, keď sa chystáte navštíviť niektorú z expozícií tunajšieho výstaviska a spojiť tak viac aktivít do jedného príjemného pobytu v krásnom kúte Českej republiky. Ubytovanie v Českom Krumlove tak aj z pracovných povinností urobí príjemný zážitok.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Značky:  ,

Nechať odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.