Certifikované murované domy a drevostavby na kľúč

Bývať v podnájme je výhodné, len ak hľadáte svoje pracovné uplatnenie, nemáte partnera pre život a zvažujete, kde budete ďalej pôsobiť. Akonáhle ale máte jasno, našli ste polovičku na celý život i zamestnanie svojich snov, je čas usadiť sa, založiť rodinu. Symbolom šťastnej rodiny sú murované domy so záhradou a v nej hrajúce deti. Vedeli ste, že môžete mať dom za cenu, ktorú platíte za nájom?

Podmienkou kvalitného bývania sú použité kvalitné materiály a technológie práce pod kontrolou skúseného stavbyvedúceho. Síce možno stavať rodinný dom svojpomocne za účasti príbuzných a kamarátov, ale môžete v takom prípade garantovať kvalitu a tie najlepšie materiály? A chodiť pritom do práce a zarábať? A kedy budete mať čas na rodinu? Preto je najlepším riešením nechať stavať renomovanú firmu so skúsenosťami s domami na kľúč, ktorá disponuje medzinárodnými certifikátmi o kvalite a nízkoenergetickej náročnosti budovaných stavieb. Tieto certifikáty môžu byť podporené zárukou 33 rokov na strechu a desiatimi rokmi na stavebné konštrukcie. Môžu si to dovoliť, ak na strechu dávajú len tú najkvalitnejšiu pálenú škridlu Tondach a múry stavajú z tepelnoizolačných tehál Porotherm. Ďalšie úspory na vykurovanie pre vás ako majiteľa zabezpečia používaním izolačných trojskiel na veľkých plochách.

novydom

Štandardy pre ŠVAJČIARSKE murované domy na kľúč sú dostupné aj u nás, navyše za cenu bežného nájmu. Skúsený bankár v tíme vie pre vás zabezpečiť také financovanie výstavby nového domu, že splátky hypotéky nebudú vyššie, ako platí za nájom v byte váš kolega z práce. Navyše budete mať v luxusnej kúpeľni dlažbu s podlahovým vykurovaním.

Rovnaké výhody a skúsenosti odborníkov sú vám dostupné aj v prípade, že miesto murovaných domov sa vám páčia drevostavby na kľúč. Výstavba prebieha vrátane základovej dosky a projektového spracovania, všetky starosti na seba preberá dodávateľ stavby.

Prenechajte realizáciu svojho sna o šťastnom bývaní pre svoju rodinu na skúsených profesionálov, ktorí vám pomôžu splniť váš sen a zaistia finančnú stabilitu.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Nechať odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.