Podlaha do obývačky

Najčastejšie bývajú v panelákoch rekonštruované kúpeľňa a kuchyňa. Keď nahradíte nevzhľadný umakart a užijete si novú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi, je čas venovať sa ďalšej miestnosti, kde trávite veľa času ako rodina. A tou je obývačka. Pohodlná sedacia súprava a obývacia stena ukrývajúca všetky rodinné poklady však nie je všetko. Treba to zobrať, ako sa vraví, od podlahy. A to doslova.

Mnohé domácnosti ukrývajú pod rozmerným kobercom starú podlahovú krytinu z PVC, nazývanú aj linoeum. Ako si v minulosti stavbári predstavovali rovinu a rovnú podlahu, to si mnohí ešte pamätáme a mnohí vidíme každý deň. Využite nadchádzajúce dlhé letné dni a vymeňte starú podlahu za niečo kvalitné.

ekowood_javor

Veľmi obľúbené sú dnes drevené plávajúce podlahy, s ktorými vyriešime mnoho problémov naraz. Dokážeme ju v byte inštalovať aj sami, prípadne za pomoci šikovného majstra. Je ľahko dostupná v rôznych variantách farebného prevedenia v hobbymarketoch a predajniach stavebnín. A keď nechceme ušetriť pri jej montáži za každú cenu, izolácia pod plávajúcou podlahou zmierni hluk v byte a zvýši tepelnú izoláciu. A nemusíme prácne vyrovnávať krivý podkladový betón.

Ak však pani domu túži po skutočne kvalitnej drevenej podlahe v najkrajšej izbe bytu, riešením je dubová podlaha zo skutočného dreva. Na rozdiel od plávajúcej podlahy z laminovaného dreva je podlaha z masívu naozaj trvácna, kvalitná a efektná. Povrch ošetrenými kvalitným voskom dáva vyniknúť prirodzenej štruktúre dreva. A to až tak, že nakoniec možno gazdiná ani nebude chcieť svoju novú nádhernú podlahu zakrývať kobercom. Drevo je príjemné aj na dotyk, hreje a dovolí vám doma chodiť bosí.

Pre svoje kvality je dubová podlaha stálicou medzi podlahami v rodinných domoch a nie je dôvod ju nepoužiť aj v byte v paneláku.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Značky:  , ,

Nechať odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.