Žalúzie chránia váš byt

http://www.freeimages.com/SheCat-53642

Najlepším spôsobom, ako ušetriť v lete za klimatizáciu je nedovoliť vzduchu v byte, aby sa ohrial. A najlepším spôsobom, ako zabrániť prehrievaniu bytov je nedovoliť slnku, aby svietilo cez okná dovnútra. K tomu slúži tieniaca technika a v týchto horúcich dňoch je úplne najlepšie, keď zatiahnete vonkajšie žalúzie a udržíte vnútri príjemnú klímu, v ktorej môžete odpočívať po náročnom dni v práci.

Stačí kontaktovať dodávateľa vonkajších žalúzií a už onedlho bude váš byt mať žalúzie s veľmi dlhou životnosťou, spoľahlivou funkčnosťou a za atraktívnu cenu. Lamely žalúzií sú vyrábané z hliníkového profilu, ktorý nepodlieha korózii. Nastavovanie sklonu žalúzií alebo ich úplné vytiahnutie je vždy ovládané zvnútra priestoru, ktorý je chránený proti slnku. Pre väčšie pohodlie je možné vybaviť vonkajšie žalúzie elektrickým pohonom namiesto ovládania kľukou. Motorové ovládanie je tiež určené pre riadenie žalúzií o väčšej ploche.

http://www.freeimages.com/drniels-52178

Aktuálne horúčavy sužujú celú republiku, vonkajšie žalúzie vás zbavia nepohodlia pri práci v kancelárii alebo odpočinku doma. Spolu so snímačmi vnútornej teploty v miestnosti a intenzity slnečného svitu mimo budovy vám odpadne starosť včas zatieniť alebo vytiahnuť žalúzie, motorový pohon sa o všetko postará. Dokonca aj v čase vašej neprítomnosti. Bezpečnosť okien i žalúzií chráni snímač sily vetra, ktorý v prípade nutnosti žalúzie vytiahne a chráni ich tak pred poškodením silným vetrom.

Na rozdiel od vertikálnych žalúzií alebo interiérového tienenia pôsobia vonkajšie žalúzie priamo tam, kde teplo vniká do miestností. Tým bránia prílišnému ohrevu vzduchu aj stien a nábytku v objekte a vy si užívate príjemnú klímu bez ohľadu na to, ako silno svieti slnko vonku. Dodávkou od firmy so skúsenosťami z výroby a montáží tieniacej techniky získavate záruku vysokej kvality a spoľahlivosti vonkajších žalúzií pre váš byt.

credits:
Freeimages.com/SheCat-53642
Freeimages.com/drniels-52178


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Značky:  , , ,

Nechať odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.