Markízy pristanú aj paneláku

Mať v panelákovom byte balkón je výhoda. Mať balkón na južnú stranu je veľká výhoda. Milovníci kvetiniek majú priestor pre svoju farebnú nádheru, pestovatelia drobnej zeleniny zase svoju bytovú záhradku. Balkón je aj dobrým miestom pre popoludňajší relax pri šálke kávy alebo miestom, kde si môžete čítať svoje obľúbené knižky. Keď je ale leto v plnom prúde, nesvedčí to ani kvetinám, ani paradajkám a ani na čítanie tu nie je moc veľká pohoda. Ako to napraviť?

Strieška nad balkónom, ktorá je balkónom podlažia nad nami, chránia náš balkón len čiastočne a proti bočnému svitu slnka už vôbec nie. Pre dosiahnutie pohody je vhodné inštalovať markízy, ktoré vysunieme nielen nad balkón, ale aj pred balkón a dosiahneme tak správneho zatienenia. Nábytok z umelého alebo prírodného ratanu len umocní dobrý pocit z rekreačného balkóna priamo za dverami našej obývačky.

Nové skladacie tienenie pre svoj balkón ľahko získate zadaním dotazu pre internetový vyhľadávač v štýle markízy na terasu a už onedlho si vychutnáte príjemné prostredie svojej terasy alebo balkóna pre odpočinok. Kovová konštrukcia sa pripevní na stenu nad oknami a pomocou kľuky alebo aj elektromotora sa vysúva dopredu. Kvalitná textília je odolná poveternostným vplyvom aj plesniam. Predčasnému zostarnutiu materiálu bráni kovová kazeta, do ktorej sa markýzovina schová.

markiza

Vonkajšie markízy predstavujú rýchle a cenovo dostupné riešenie zatienenia balkónov a okien. Zákazníci majú na výber podľa svojich požiadaviek ako ekonomické riešenie, tak luxusné modely s motorovým pohonom vyťahovania a diaľkovým ovládaním.

Vonkajšie markízy nie sú výsadou len reštaurácií a kaviarní, nemusia si ich dopriať len majitelia domov a záhrad. Rovnaké výhody, ako im, prinášajú aj majiteľom bytov s terasou alebo balkónom. Pestrofarebné markízy poskytujú ochranu pred dažďom aj slnkom a umožňujú zväčšiť obytnú plochu panelákového bytu o vonkajšie priestory, ktoré sa tak stávajú v letných mesiacoch celodenne využiteľnými.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 110 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Značky:  , , ,

Nechať odpoveď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.